Muži 2022 - 2023, Krajská liga mužů
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Stadion Nový Bydžov | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 56:42 | 27 |
2 | HC Litomyšl | 14 | 6 | 3 | 1 | 4 | 55:52 | 25 |
3 | TJ Nové Město nad Metují | 14 | 6 | 1 | 2 | 5 | 43:47 | 22 |
5 | HC Kohouti Česká Třebová | 14 | 6 | 0 | 2 | 6 | 51:56 | 20 |
4 | HC Jaroměř | 14 | 5 | 1 | 3 | 5 | 44:48 | 20 |
6 | HC Chrudim | 14 | 3 | 3 | 4 | 4 | 47:51 | 19 |
7 | HC Nová Paka | 14 | 5 | 1 | 1 | 7 | 57:54 | 18 |
8 | HC Slovan Moravská Třebová | 14 | 4 | 2 | 1 | 7 | 45:48 | 17 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Spartak Choceň | 14 | 9 | 2 | 1 | 2 | 77:42 | 32 |
2 | HC Trutnov | 14 | 10 | 0 | 1 | 3 | 84:46 | 31 |
3 | HC Třebechovice pod Orebem | 14 | 9 | 0 | 2 | 3 | 80:56 | 29 |
4 | TJ Lanškroun | 14 | 8 | 2 | 0 | 4 | 61:43 | 28 |
5 | HC Hlinsko | 14 | 8 | 1 | 0 | 5 | 66:45 | 26 |
6 | HC Náchod | 14 | 4 | 0 | 1 | 9 | 46:60 | 13 |
7 | HC Spartak Polička | 14 | 2 | 0 | 1 | 11 | 40:75 | 7 |
8 | HC Opočno | 14 | 0 | 1 | 0 | 13 | 28:115 | 2 |
Tabulky
Muži:
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |