Soupiska
Mladší žáci: Liga mladších žáků 2020 - 2021
číslo | post | jméno | věk |
---|---|---|---|
1 | Brankář | Šimon Landsmann | 15 let |
5 | Obránce | Miloš Jiřiček | 13 let |
8 | Obránce | Jan Vítek | 13 let |
20 | Útočnice | Jan Hruška | 15 let |
28 | Útočnice | Nella Šmerdová | 16 let |
7 | Útočník | Daniel Baier | 14 let |
22 | Útočník | Vojtěch Bartheldy | 14 let |
2 | Útočník | Vojtěch Dialog | 14 let |
7 | Útočník | Tomáš Doležal | 15 let |
22 | Útočník | Patrik Držmíšek | 15 let |
9 | Útočník | Jakub Javůrek | 15 let |
25 | Útočník | Ondřej Macháček | 14 let |
72 | Útočník | Melissa Mikulecká | 15 let |
4 | Útočník | Tomáš Sháněl | 13 let |
18 | Útočník | Mikuláš Stárek | 15 let |
5 | Útočník | Jaroslav Šeda | 15 let |
10 | Útočník | Denis Vannay | 14 let |
14 | Útočník | Tomáš Vích | 13 let |
12 | Útočník | Jakub Vyhnálek | 15 let |
87 | Útočník | Jan Vyskočil | 16 let |
Soupisky týmů
:
Muži:
Muži B:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |