Spartak padl v Moravské

V dalším mistrovském utkání se choceňský Spartak představil na ledě lídra soutěže - Moravské Třebové.

V první třetině hosté měli více ze hry. Mírnou převahu přetavil v první gól Martinec, bohužel soupeř srovnal ze situace, kdy hráč soupeře lacině proklouzl obranou Spartaku a z úniku vyrovnal. Pár vteřin před koncem třetiny ovšem strhl vedení na stranu hostí Votava.

Druhá třetina se nesla v duchu převahy Moravské. Po vyrovnání na 2:2 sice poslal do vedení hosty svým premiérovým gólem Matějíček, ale to bylo po hříchu na dlouho všechno. Soupeř zvýšil obrátky a postupně si vypracoval vedení 5:3.

Na začátku třetí třetiny navyšoval Cach již na 6:3 a v dalším průběhu poslední třetiny si domácí Slovan zkušeně hlídal vedení. Na konci zápasu ještě padl gól na každé straně. Hosté si tak odváží prohru 7:4.
Dalším zápasem programu je derby s Litomyšlí, zápas začíná ve středu 16.10. v 19:00. Děkujeme za podporu všem choceňským fanouškům, kteří vážili cestu do Moravské a těšíme se na domácí atmosféru při derby.

Sestava domácí: PEKSA Marek [28] – BLAHÁČEK Matěj [3], KUCHAŘ Dominik [5], JANKŮ Libor [14], NETOLICKÝ Marek [20], HOLUB Ondřej [35], SCHEJBAL Jakub [69] – MAREK Dominik „A“ [7], FALTUS Tomáš „C“ [10], AUGUSTIN Vojtěch [13], MÜLLER Jakub [18], PALIČKA Filip „A“ [21], SKOPAL Pavel [22], CACH Dominik [29], KAVAN Tomáš [66], VAŇOUS Pavel [88]

Sestava Spartaku: Hanák - Blažej, Votava, Leder, Novák, Matějíček, Vacek - Lichtag, Nedvídek, Prachař, Vítek, Martinec, Semorád, Knytl, Adámek.

STATISTIKY UTKÁNÍ

Branky a nahrávky: 15:06 Skopal (Blaháček; 5/5), 21:26 Vaňous (Schejbal; 5/5), 29:57 Müller (Skopal, Blaháček; 5/5), 33:58 Augustin (Janků; 5/5), 37:26 Janků (Schejbal, Augustin; 5/4), 41:16 Cach (Augustin, Palička; 5/5), 58:39 Janků (Cach, Schejbal; 5/5) - 9:48 Martinec (5/5), 19:52 Votava (Martinec, Nedvídek; 4/5), 29:30 Matějíček (Adámek; 5/5), 59:29 Prachař (Nedvídek, Lichtág; 4/5)
Brankáři: Peksa – Hanák
Vyloučení: 6:5
Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 7:3, 7:4