29_20240924_105503.jpg

Pojď hrát hokej

V pondělí 23. září 2024 v 16:00 hodin se na Zimním stadionu v Chocni uskutečnila už v pořadí dvanáctá náborová akce v rámci Týdne hokeje pod názvem "Pojď hrát hokej".

Tradiční akce přilákala na choceňský zimní stadion 23 malých hokejistů a hokejistek, kterým se věnoval početný zástup trenérů a mládežníků z našeho klubu.

Po registraci a převzetí hodnotných dárků děti absolvovaly na rozehřátí rozcvičku a zábavné hry na hřišti u zimního stadionu. Pro rodiče byla mezitím připravena krátká prezentace, kde se mohli dozvědět informace o našem klubu, hokeji jako takovém a také o možnostech materiální a jiné podpory od českého svazu ledního hokeje a od choceňského klubu.

Následně se děti s rodiči odebrali do připravené kabiny a poté na ledovou plochu. Po prvním seznámení s ledem děti absolvovaly několik stanovišť, kde si mimo jiné vyzkoušely různé hry, nájezdy na brankáře, sbírání míčků. Tréninku se zúčastnil také maskot naší přípravky – choceňský Tygr. Po velmi povedeném tréninku nesmělo chybět závěrečné focení a rozloučení s dětmi.

Všem účastníkům akce děkujeme a těšíme se na další shledání například na kurzu bruslení či jiných akcích klubu.

Odkaz na fotogalerii k akci: https://www.rajce.idnes.cz/hokejchocen/album/2024-09-23-pojd-hrat-hokej-chocen