30_20240927_193748.jpg

5. Příprava – SK Třebechovice pod Orebem vs. HC Spartak Choceň, 25. 9. 2024

Předposlední přípravný zápas čekal na hokejisty Spartaku na ledě v Třebechovicích. Ti chtěli zvítězit, aby oplatili soupeři stejnou mincí a také samozřejmě, aby se naladili na vítěznou vlnu.

První část hry, ačkoli bez gólu, tak přinesla pěknou a zajímavou podívanou. Ani ve druhé třetině jsme se nenudili, ta navíc přinesla již nějaké ty góly. A to konkrétně po jednom na každé straně. Ve 22. minutě poslal domácí hráče do vedení Matouš. Spartak odpověděl zanedlouho, protože ve 28. minutě srovnával Semorád (Vítek, Adámek). Třetí perioda branku nepřinesla, a tak jsme po základní hrací době na světelné tabuli viděli spíše fotbalové skóre. Následovalo prodloužení, ve kterém byli úspěšnější domácí, kterým výhru v 62. minutě vystřelil Lenoch. Choceň odehrála dobrý zápas a v čele s výborným gólmanem zaslouží pochvalu.