28_20240917_182550.jpg

4. Příprava – HC Hlinsko vs. HC Spartak Choceň, 15. 9. 2024

Zápasová příprava Spartaku dalším utkáním vstupovala do své druhé poloviny. Naši hráči zajížděli na led Hlinska, kterému chtěli oplatit porážku z domácího ledu. Jenže vstup do zápasu se nevydařil, již ve 3. minutě skóroval domácí Malenovský. Domácí v této části hry vsítili ještě dva góly, nejdříve Havel a poté Karásek. Druhá třetina již byla vyrovnanější a skončila nerozhodně. Za naše barvy se trefil Jakub Martinec (Svatoš), za ty domácí pak Rohlík. Poslední perioda se i díky několika našim chybám v podobě vyloučení opět vydařila domácím, o čemž svědčí další tři branky, které zařídili, dvakrát Oliva a jednou Bříza. Sice prohra, ale hráči, kteří nastoupili, mohli načerpat další zkušenosti, které se jim v jejich kariérách budou hodit!