V neděli startuje čtvrtfinále proti Chrudimi

29.01.2019 | Dušan Přikryl

Po dvouměsíční nezajímavé a divácky ne moc atraktivní části krajské ligy konečně startují vyřazovací boje. Klasické play-off proti sobě postaví čtyři dvojice, které se utkají na tři vítězné zápasy o postup do semifinále. Doma začínají lépe postavené týmy v tabulce. Dvojice tvoří HC Chrudim - HC Spartak Choceň, HC Světlá nad Sázavou - HC Chotěboř, HC Slovan Moravská Třebová - HC Hlinsko, HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová.

Spartak sehrál s Chrudimí v sezóně pouze dva duely, nicméně velmi vyrovnané s nerozhodnou bilancí 1-1. Jak se říká play-off nemá favorita, což se potvrdilo loni, kdy se povedlo Litomyšli právě Chrudim v pěti zápasech vyřadit. Soupeř má ovšem velmi kvalitní, početný a dobře fyzicky připravený tým. Právem i letos ovládl základní část ligy. Na druhou stranu se Choceňští na souboj těší, mají opravdu velkou motivaci.

Věříme, že v neděli přijede podpořit Spartak společně s fanklubem hodně fanoušků a zaplní sektor hostí do posledního místa. Právě Vaše podpora je potřeba. Vezměte na sebe klubové barvy a ukažte, že jste skvělý fans, kteří povedou svůj tým za dobrým výsledkem. Děkujeme!

Gólmanská opora míří do Chocně - Tomáš Kalousek

I v brankovišti se mohou diváci těšit na novou tvář v dresu Spartaku. Vladislav Koutský bude mít opravdu velice zkušenou a kvalitní...

Úderná útočná letka - Jan Šejnoha a Josef Dudadík

Ofenzivní produktivitu pomůže Spartaku navýšit ostřílené duo z Královéhradeckého kraje.

Draví ofenzivní mladíci - Samuel Rudy a Čestmír Javůrek

Jak se říká zkušenost je také potřeba doplnit mládím, proto jsme oslovili hráče, kteří působili v pardubické extraligové juniorce.

Obranný val vyztuží Jan Škvor a Aleš Pazdera

Jak bude probíhat přípravné období?

Klubové podložky pod SPZ

Co je nového v klubu?

Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu