V neděli startuje čtvrtfinále proti Chrudimi

29.01.2019 | Dušan Přikryl

Po dvouměsíční nezajímavé a divácky ne moc atraktivní části krajské ligy konečně startují vyřazovací boje. Klasické play-off proti sobě postaví čtyři dvojice, které se utkají na tři vítězné zápasy o postup do semifinále. Doma začínají lépe postavené týmy v tabulce. Dvojice tvoří HC Chrudim - HC Spartak Choceň, HC Světlá nad Sázavou - HC Chotěboř, HC Slovan Moravská Třebová - HC Hlinsko, HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová.

Spartak sehrál s Chrudimí v sezóně pouze dva duely, nicméně velmi vyrovnané s nerozhodnou bilancí 1-1. Jak se říká play-off nemá favorita, což se potvrdilo loni, kdy se povedlo Litomyšli právě Chrudim v pěti zápasech vyřadit. Soupeř má ovšem velmi kvalitní, početný a dobře fyzicky připravený tým. Právem i letos ovládl základní část ligy. Na druhou stranu se Choceňští na souboj těší, mají opravdu velkou motivaci.

Věříme, že v neděli přijede podpořit Spartak společně s fanklubem hodně fanoušků a zaplní sektor hostí do posledního místa. Právě Vaše podpora je potřeba. Vezměte na sebe klubové barvy a ukažte, že jste skvělý fans, kteří povedou svůj tým za dobrým výsledkem. Děkujeme!

Po vítězství v prodloužení jsme si zajistili 3.místo v letošní sezoně.

První zápas série o třetí místo skončil vítězstvím domácích

První zápas série o třetí místo skončil vítězstvím domácích.

Nevydařená sezóna A-týmu Spartaku

Předem dovolte, abych jménem svým i za celé vedení klubu poděkoval sponzorům a partnerům, kteří klub významně finančně podporují a to...

Spartak doma padl s Poličkou

Nevydařená odveta v Poličce