Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 20.10. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 10:0 | ((2:0, 4:0, 4:0)) |
3. | pá 1.11. | HC Choceň B | TJ Sokol Čestice | 5:1 | ((2:1, 1:0, 2:0)) |
4. | ne 3.11. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 3:5 | |
6. | ne 17.11. | IHC Rebels Polička | HC Choceň B | 7:0 | |
7. | pá 22.11. | HC Choceň B | SK Žamberk | 16:3 | ((7:0, 6:1, 3:2)) |
11. | ne 1.12. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 2:4 | |
8. | pá 6.12. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 4:1 | |
10. | ne 8.12. | TJ Sokol Čestice | HC Choceň B | 4:5 | |
11. | so 14.12. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 3:4 sn | ((0:1, 3:0, 0:2 - 0:1)) |
16. | ne 15.12. | TJ Sokol Čestice | HC Choceň B | 4:6 | ((1:1, 2:1, 1:4)) |
13. | so 21.12. | HC Choceň B | IHC Rebels Polička | 6:7 sn | |
14. | pá 3.1. | SK Žamberk | HC Choceň B | 0:4 | |
17. | ne 5.1. | IHC Rebels Polička | HC Choceň B | 7:8 sn | |
18. | ne 12.1. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 5:9 | |
19. | ne 19.1. | SK Žamberk | HC Choceň B | 4:6 | |
Kontumace | pá 24.1. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 0:5 | |
21. | ne 26.1. | HC Choceň B | TJ Sokol Čestice | 4:0 | |
22. | pá 31.1. | HC Choceň B | SK Žamberk | 10:4 | |
23. | pá 7.2. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 2:6 | |
24. | so 15.2. | HC Choceň B | IHC Rebels Polička | 7:6 sn | |
1. semifinále | pá 21.2. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 2:6 | |
2. semifinále | pá 28.2. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 0:4 | |
3. semifinále | ne 1.3. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 4:2 | |
1. finále | ne 8.3. | IHC Rebels Polička | HC Choceň B | 1:9 | ((0:3, 0:3, 1:3)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelské zápasy mužů
Krajská liga mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |