Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

Nájezdy přiřkly bod Chrudimi

23.02.2020 | Dušan Přikryl

Více než osm stovek diváků sledovalo vyrovnaný boj hodný play-off. Zabezpečené obrany s minimem chyb, toť obrázek zahajovacího utkání semifinálové série. Po bezbrankových dvaceti minutách se do vedení dostali hosté. Spartak vyrovnal až v hodině dvanácté a vynutil si prodloužení resp. nájezdy, ve kterých byla ovšem úspěšnější Chrudim.  Celý článek

Jaký je semifinálový program?

13.02.2020 | Dušan Přikryl

Středeční čtvrté čtvrtfinálové kolo rozhodlo o tom, že dále postupuje HC Slovan Moravská Třebová a senzačně HC Chotěboř, jenž vyřadil HC Kohouti Česká Třebová. Celý článek

Zhodnocení čtvrtfinálové série

11.02.2020 | Dušan Přikryl

Za výbor i za sebe bych chtěl poděkovat a pogratulovat všem hráčům a realizačnímu týmu k postupu do semifinále. Dokázali jste porazit velice silného soupeře a věřím, že i další série pro nás bude končit výhrou a postupem. Skvělá práce! Velké absolutorium si zaslouží fantastičtí choceňští diváci a fanklub za skvělou podporu. Celý článek

Spartaku se otevřely brány semifinále

09.02.2020 | Dušan Přikryl

Třikrát se povedlo Choceňským porazit silné Skláře a otevřeli si tak možnost konečně po mnoha letech zahrát si o medaile. I když vyhráli sérii jednoznačně 3-0, zápasy, a obzvlášť ten poslední, rozhodně jednoznačné nebyly. Světlá přijela ukázat, jak se hraje o všechno. Výborně bruslící a napadající soupeř byl v moha faktorech lepším, ovšem ukázala se chytrost a zkušenost domácího družstva, které v prodloužení sérii ukončilo. Světlá má výborný tým a přejeme jí mnoho zdaru v dalších bojích. Celý článek

Spartak udělal druhý těžký krok k postupu

05.02.2020 | Dušan Přikryl

Choceňští odjížděli na Vysočinu s jediným cílem a to potvrdit domácí výhru. To se jim podařilo, když základ k úspěchu položili na přelomu první a druhé části, kdy odskočili na tříbrankový rozdíl. V polovině utkání skóre 0:4 znamenalo výměnu v brankovišti domácích, což určitě přineslo impuls na střídačku Sklářů. Další nával energie si Světlá zajistila prvním gólem a rázem byla zpět v utkání. Velice nervózní poslední dějství plnilo trestnou lavici hlavně na hostující straně, nicméně Spartak už si druhý bod vzít nenechal. Celý článek

Archiv článků

Aktuální články

Více než osm stovek diváků sledovalo vyrovnaný boj hodný play-off. Zabezpečené obrany s minimem chyb, toť obrázek zahajovacího utkání...

Středeční čtvrté čtvrtfinálové kolo rozhodlo o tom, že dále postupuje HC Slovan Moravská Třebová a senzačně HC Chotěboř, jenž...