Soupiska
Dorost: Soutěž dorostu 2015 - 2016
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Brankář | Kevin Dostálek | 2000 | 24 let | ||
20 | Brankář | Jakub Prokop | 2001 | 23 let | ||
9 | Obránce | Filip Bartoš | 2000 | 24 let | ||
Obránce | Tomáš Hernych | 2001 | 23 let | |||
7 | Obránce | Tomáš Kubíček | 2001 | 23 let | ||
Obránce | Petr Lesák | 2001 | 23 let | |||
19 | Obránce | Adam Lukes | 4.6.1999 | 24 let | 173 | 93 |
12 | Obránce | Lukáš Matějka | 10.2.2001 | 23 let | ||
17 | Obránce | Daniel Skála | 2001 | 23 let | ||
Obránce | Dominik Stránik | 2001 | 23 let | |||
10 | Obránkyně | Tereza Vacková | 1999 | 25 let | ||
Útočník | Antonín Čechlovský | 2001 | 23 let | |||
8 | Útočník | Dominik Gregar | 7.1.1999 | 25 let | 169 | 69 |
5 | Útočník | Jiří Hájek | 25.10.1999 | 24 let | 177 | 61 |
Útočník | Radovan Hájek | 2000 | 24 let | |||
Útočník | Martin Kolář | 1999 | 25 let | |||
15 | Útočník | Tomáš Petrů | 2001 | 23 let | ||
18 | Útočník | Vojtěch Sajdl | 2000 | 24 let | ||
16 | Útočník | David Strasser | 1999 | 25 let | ||
3 | Útočník | Filip Šimerda | 2000 | 24 let | ||
14 | Útočník | Jiří Trnka | 2001 | 23 let | ||
13 | Útočník | Ondřej Uhnavý | 2000 | 24 let |
Soupisky týmů
Muži:
Muži B:
Junioři:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 2.tříd:
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
bbb
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |