Soupiska
Soutěž 3.tříd: Soutěž 3.tříd 2017 - 2018
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg | hůl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brankář | Václav Kudrna | 17.4.2010 | 13 let | ||||
Brankář | Jakub Zavřel | 22.8.2009 | 14 let | ||||
Obránce | Šimon Doležal | 6.4.2010 | 13 let | ||||
Obránce | Miloš Jiřiček | 22.7.2010 | 13 let | ||||
Obránce | Ondřej Svatoš | 22.3.2010 | 14 let | ||||
Obránce | Jan Vítek | 17.9.2010 | 13 let | ||||
Útočnice | Jan Hruška | 23.1.2009 | 15 let | ||||
Útočník | Daniel Baier | 20.9.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Vojtěch Bartheldy | 18.3.2010 | 14 let | ||||
Útočník | Vojtěch Dialog | 1.6.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Tomáš Doležal | 26.1.2009 | 15 let | ||||
Útočník | Alena Hofmanová | 16.3.2010 | 14 let | ||||
Útočník | Tomáš Hrebik | ||||||
Útočník | Vojtěch Kobr | 7.5.2010 | 13 let | ||||
Útočník | Lukáš Láska | 1.8.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Ondřej Macháček | 11.9.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Tomáš Pávek | 20.7.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Adam Růžička | 2010 | 14 let | ||||
Útočník | Tomáš Sháněl | 24.5.2010 | 13 let | ||||
Útočník | Lukáš Špivák | 2009 | 15 let | ||||
Útočník | Kristýna Špiváková | 2009 | 15 let | ||||
Útočník | Roman Šulc | 21.5.2010 | 13 let | ||||
Útočník | Denis Vannay | 22.11.2009 | 14 let | ||||
Útočník | Tomáš Vích | 24.5.2010 | 13 let |
Soupisky týmů
Muži:
Muži B:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 2.tříd:
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |