Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
9. kolo | Neděle 26.11.2017, 16:45 | Zimní stadion Choceň

TJ Voděrady - HC Choceň B

3:6

(1:2, 0:1, 2:3)

Branky a asistence: 10:27 Šigut (Hudousek, Hromádko), 49:16 Šigut (Hromádko), 49:26 Pávek (Ropek, Kubr) - 9:59 Peška (Bartheldy, Růžička T.), 18:55 Vyskočil (Šplíchal), 33:32 Vích A. (Držmíšek), 51:59 Držmíšek , 58:58 Luňák (Peška, Šplíchal), 59:59 Držmíšek (Kučera, Růžička T.)

Rozhodčí: Kareš, Plodek

Vyloučení: 6:3 + Pokorný (VOD) 20´OK, využití 0:2, oslabení 0:0

Střely na branku: 17:44

Diváci: 65

TJ Voděrady: Severýn - Pávek, Šrut, Šigut, Kubr, Smutek Filip, Hudousek, Němec, Kroupa, Duchoslav, Ropek, Pokorný, Hromádko, Fikejz

HC Choceň B: Růžička Luboš - Luňák, Růžička Tomáš, Jetmar Jiří, Vyskočil Marek - Vích Aleš, Držmíšek, Jelínek, Peška, Šplíchal, Bartheldy Tomáš, Kučera Michal, Smutek Jan

Komentář

Jiří Nepraš: V nedělním zápase proti TJ Voděrady jsme si hlavně chtěli zlepšit náladu po pátečním výsledkově nevydařeném utkání v Litomyšli. Od začátku zápasu jsme se tlačili před branku soupeře, ale ve většině případů chybělo úspěšné zakončení. Také zodpovědnou obrannou hrou se nám dařilo hned v zárodku eliminovat útočnou snahu domácích. Bezbrankový stav vydržel do poloviny třetiny, kdy po přihrávce Šplíchala zakončil Peška - 0:1. Naše radost po vstřelené brance neměla dlouhého trvání, po necelé půlminutě vyrovnal po přihrávce Hudouska Šigut – 1:1. Po obdrženém gólu jsme se vrátili ke hře z úvodu zápasu a výsledkem byla vstřelená branka před koncem třetiny, když Marek Vyskočil prostřelil vše co mu stálo v cestě – 1:2.

I ve druhé třetině pokračoval souboj našich hráčů s výborným brankářem Severýnem, který z většiny situací vyšel vítězně. Výjimkou byla pouze 34. minuta, kdy se úspěšnou dorážkou prosadil Aleš Vích1:3.

V poslední části utkání byl do poloviny obraz hry stále stejný. Pak přišlo „černých“ deset vteřin, kdy po brankách Šiguta a Pávka bylo vyrovnáno – 3:3. Do vedení nás zpět dostala využitá přesilová hra a zakončující Držmíšek3:4. Po této brance se hra našeho mužstva opět uklidnila a v další nabídnuté přesilovce po přihrávkách Pešky a Šplíchala střílel Filip Luňák3:5. Konečný výsledek z úniku „dva na nikoho“ stanovil po ideální přihrávce Michala Kučery do prázdné branky Pavel Držmíšek3:6.