Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1.turnaj | so 14.10. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 09:00 | |
1.turnaj | so 14.10. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 09:00 | |
1.turnaj | so 14.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 10:00 | |
1.turnaj | so 14.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 10:00 | |
2.turnaj | so 28.10. | HC Choceň | HC Chrudim | 09:00 | |
2.turnaj | so 28.10. | HC Choceň | HC Chrudim | 09:00 | |
2.turnaj | so 28.10. | HC Choceň | HC Litomyšl | 11:00 | |
2.turnaj | so 28.10. | HC Choceň | HC Chrudim | 12:00 | |
3.turnaj | so 11.11. | HC Choceň | HC Hlinsko | 10:00 | |
3.turnaj | so 11.11. | HC Choceň | HC Hlinsko | 10:00 | |
3.turnaj | so 11.11. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 12:00 | |
3.turnaj | so 11.11. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 12:00 | |
4.turnaj | so 25.11. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 10:00 | |
4.turnaj | so 25.11. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 10:00 | |
4.turnaj | so 25.11. | SK Žamberk | HC Choceň | 11:00 | |
4.turnaj | so 25.11. | SK Žamberk | HC Choceň | 11:00 | |
5.turnaj | so 9.12. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
5.turnaj | so 9.12. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
5.turnaj | so 9.12. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | ||
5.turnaj | so 9.12. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | ||
6.turnaj | so 16.12. | TJ Lanškorun | HC Choceň | ||
6.turnaj | so 16.12. | TJ Lanškorun | HC Choceň | ||
6.turnaj | so 16.12. | HD Dynamo Pardubice 2 | HC Choceň | ||
6.turnaj | so 16.12. | HD Dynamo Pardubice 2 | HC Choceň | ||
7.turnaj | so 6.1. | HC Choceň | HC Hlinsko | 10:00 | |
7.turnaj | so 6.1. | HC Choceň | HC Hlinsko | 10:00 | |
7.turnaj | so 6.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová B | 12:00 | |
7.turnaj | so 6.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová B | 12:00 | |
8.turnaj | so 20.1. | HC Choceň | HC Chrudim | 10:00 | |
8.turnaj | so 20.1. | HC Choceň | HC Chrudim | 10:00 | |
8.turnaj | so 20.1. | HC Choceň | HC Chrudim | 11:00 | |
9.turnaj | so 3.2. | HC Chrudim | HC Choceň | 09:30 | |
9.turnaj | so 3.2. | HC Chrudim | HC Choceň | 09:30 | |
9.turnaj | so 3.2. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 10:30 | |
9.turnaj | so 3.2. | HC Chrudim | HC Choceň | 11:30 | |
10.turnaj | so 10.2. | HC Skuteč | HC Choceň | 10:00 | |
10.turnaj | so 10.2. | HC Skuteč | HC Choceň | 10:00 | |
10.turnaj | so 10.2. | HC Česká Třebová 1 | HC Choceň | 12:00 | |
10.turnaj | so 10.2. | HC Česká Třebová 1 | HC Choceň | 12:00 | |
11.turnaj | so 24.2. | HC Choceň | SK Žamberk | ||
11.turnaj | so 24.2. | HC Choceň | SK Žamberk | ||
11.turnaj | so 24.2. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
11.turnaj | so 24.2. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
12.turnaj | so 10.3. | HC Choceň | HC Skuteč | 09:00 | |
12.turnaj | so 10.3. | HC Choceň | HC Skuteč | 09:00 | |
12.turnaj | so 10.3. | HC Choceň | HC Česká Třebová 1 | 12:00 | |
12.turnaj | so 10.3. | HC Choceň | HC Česká Třebová 1 | 12:00 |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |