Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 9.10. | HD Dynamo Pardubice 2 | HC Choceň | 13:3 | |
1. | ne 9.10. | HC Chrudim | HC Choceň | 8:4 | |
1. | ne 9.10. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | 9:1 | |
2. | ne 16.10. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 3:7 | |
2. | ne 16.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 13:3 | |
2. | ne 16.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 2:8 | |
3. | ne 23.10. | HC Choceň | HC Litomyšl | 4:6 | |
3. | ne 23.10. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 0:9 | |
3. | ne 23.10. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 4:13 | |
4. | ne 6.11. | HC Litomyšl | HC Choceň | 5:2 | |
4. | ne 6.11. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 4:11 | |
4. | ne 6.11. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | 5:4 | |
5. | ne 13.11. | HC Chrudim | HC Choceň | 6:1 | |
5. | ne 13.11. | HC Choceň | HC Česká Třebová 2 | 1:16 | |
5. | ne 13.11. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 8:7 | |
6. | ne 20.11. | HC Choceň | HC Chrudim | 7:1 | |
6. | ne 20.11. | HC Česká Třebová 1 | HC Choceň | 8:0 | |
6. | ne 20.11. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 4:12 | |
7. | ne 4.12. | HC Choceň | HC Litomyšl | 5:5 | |
7. | ne 4.12. | HC Choceň | HC Hlinsko | 2:3 | |
7. | ne 4.12. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 7:11 | |
8. | ne 11.12. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 4:11 | |
8. | ne 11.12. | HC Litomyšl | HC Choceň | 10:4 | |
8. | ne 11.12. | HC Choceň | HC Česká Třebová 1 | 4:8 | |
9. | ne 18.12. | HC Choceň | HC Chrudim | 6:5 | |
9. | ne 18.12. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | 9:5 | |
9. | ne 18.12. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 4:8 | |
1. | ne 8.1. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | 19:2 | |
2. | ne 15.1. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 1:11 | |
3. | ne 22.1. | SK Žamberk | HC Choceň | 11:4 | |
4. | ne 29.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 5:7 | |
5. | ne 5.2. | HC Hlinsko | HC Choceň | 09:00 | |
6. | ne 12.2. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 12:30 | |
7. | ne 19.2. | HC Litomyšl | HC Choceň | 09:00 | |
8. | ne 26.2. | HC Choceň | HC Chrudim | 12:30 | |
9. | ne 5.3. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 09:00 |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Přátelské zápasy mládeže
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Přátelské zápasy mládeže
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |