Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | pá 16.9. | HC Boskovice | HC Choceň | 0:8 | |
2. | pá 23.9. | HHK Velké Meziříčí | HC Choceň | 5:4 | |
3. | pá 30.9. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 6:0 | |
4. | pá 7.10. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Choceň | 3:1 | |
5. | ne 9.10. | HC Choceň | HC Hlinsko | 2:5 | |
6. | pá 14.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Choceň | 10:3 | |
8. | pá 28.10. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 3:4 | |
9. | pá 4.11. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 7:2 | |
10. | ne 6.11. | HC Choceň | HC Litomyšl | 1:7 | |
11. | pá 11.11. | HC Chotěboř | HC Choceň | 2:4 | |
12. | pá 18.11. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 1:3 | |
13. | ne 27.11. | HC Skuteč | HC Choceň | 4:1 | |
14. | pá 2.12. | HC Choceň | HC Boskovice | 0:3 | |
15. | pá 9.12. | HC Choceň | HHK Velké Meziříčí | 6:5 pp | |
16. | pá 16.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 4:8 | |
17. | ne 18.12. | HC Choceň | HC Lední medvědi Pelhřimov | 11:3 | |
18. | pá 6.1. | HC Hlinsko | HC Choceň | 7:6 | |
19. | ne 8.1. | HC Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 5:1 | |
21. | pá 20.1. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 4:3 | |
22. | pá 27.1. | HC Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 6:4 | |
23. | pá 3.2. | HC Litomyšl | HC Choceň | 5:1 | |
24. | ne 5.2. | HC Choceň | HC Chotěboř | 2:1 sn | |
25. | ne 12.2. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 8:2 | |
26. | st 15.2. | HC Choceň | HC Skuteč | 3:5 | |
O 9.-13. místo | ne 26.2. | HC Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 5:4 | |
O 9.-13. místo | pá 3.3. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 2:3 | |
O 9.-13. místo | ne 5.3. | HC Choceň | HC Boskovice | 3:7 | |
O 9.-13. místo | pá 10.3. | HC Choceň | HC Lední medvědi Pelhřimov | 8:3 | |
O 9.-13. místo | pá 17.3. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 5:4 sn | |
O 9.-13. místo | ne 19.3. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 5:4 pp | |
O 9.-13. místo | pá 24.3. | HC Boskovice | HC Choceň | 9:1 | |
O 9.-13. místo | ne 26.3. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Choceň | 5:6 sn |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Přátelské zápasy mládeže
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Přátelské zápasy mládeže
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |