Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 4.10. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 4:5 pp | ((2:1, 0:2, 2:1 - 0:1)) |
2. | st 7.10. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 5:4 | ((1:2, 3:1, 1:1)) |
3. | ne 11.10. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 3:4 | ((0:2, 2:1, 1:1)) |
4. | st 14.10. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 8:6 | ((2:0, 2:6, 4:0)) |
5. | ne 18.10. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 5:6 sn | ((1:2, 3:1, 1:2 - 0:1)) |
6. | st 21.10. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 6:3 | ((3:2, 1:1, 2:0)) |
7. | ne 25.10. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 12:6 | ((6:1, 2:3, 4:2)) |
8. | st 28.10. | HC Spartak Choceň | HC Ledeč nad Sázavou | 10:3 | ((1:2, 4:0, 5:1)) |
9. | ne 1.11. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 2:5 | ((1:0, 0:3, 1:2)) |
10. | ne 8.11. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 8:7 sn | ((2:3, 3:2, 2:2 - 1:0)) |
11. | st 11.11. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 4:5 | ((3:0, 1:2, 0:3)) |
12. | ne 15.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 4:5 pp | ((1:2, 2:1, 1:1 - 0:1)) |
13. | st 18.11. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 6:5 sn | ((1:1, 1:2, 3:2 - 1:0)) |
14. | ne 22.11. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 4:6 | ((2:2, 0:2, 2:2)) |
15. | st 25.11. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 10:5 | ((3:1, 3:3, 4:1)) |
16. | ne 29.11. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 3:0 | ((2:0, 0:0, 1:0)) |
17. | st 2.12. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 5:6 | ((0:1, 2:2, 3:3)) |
18. | ne 6.12. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 2:4 | ((0:0, 1:2, 1:2)) |
1. | st 9.12. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 3:7 | ((0:1, 1:2, 2:4)) |
2. | ne 13.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 4:1 | ((3:1, 0:0, 1:0)) |
3. | st 16.12. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 7:5 | ((1:3, 5:2, 1:0)) |
4. | ne 20.12. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 7:8 pp | ((1:3, 1:2, 5:2 - 0:1)) |
5. | ne 3.1. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 2:6 | ((1:1, 1:3, 0:2)) |
6. | st 6.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 4:5 | ((0:3, 3:1, 1:1)) |
7. | ne 10.1. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 5:4 | ((3:2, 2:1, 0:1)) |
8. | čt 14.1. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 2:5 | ((1:4, 1:1, 0:0)) |
9. | ne 17.1. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 2:6 | ((1:3, 0:1, 1:2)) |
10. | st 20.1. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 4:5 pp | ((1:0, 2:2, 1:2 - 0:1)) |
1. | ne 24.1. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 7:5 | ((2:0, 2:4, 3:1)) |
2. | st 27.1. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 3:7 | ((1:3, 0:3, 2:1)) |
3. | ne 31.1. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 3:4 sn | ((1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)) |
4. | út 2.2. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 5:4 pp | ((1:0, 3:1, 0:3 - 1:0)) |
5. | čt 4.2. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 5:2 | ((2:1, 2:1, 1:0)) |
1. | ne 7.2. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 7:6 | ((0:2, 3:2, 4:2)) |
2. | čt 11.2. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 6:5 | ((3:2, 1:1, 2:2)) |
3. | ne 14.2. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 6:3 | ((3:0, 2:3, 1:0)) |
1. | ne 21.2. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 6:4 | ((2:1, 3:2, 1:1)) |
2. | st 24.2. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 2:4 | ((1:1, 0:1, 1:2)) |
1. | ne 6.3. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 2:5 | ((1:0, 1:4, 0:1)) |
2. | ne 13.3. | HC Spartak Choceň | HC Ledeč nad Sázavou | 11:4 | ((6:1, 3:1, 2:2)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |