Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 19.9. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 3:3 | |
2. | so 26.9. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 1:8 | |
3. | po 28.9. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 3:7 | |
4. | so 3.10. | HC Chrudim | HC Choceň | 5:2 | |
5. | so 10.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 11:5 | |
6. | so 17.10. | HC Choceň | HC Skuteč | 9:3 | |
7. | so 24.10. | HC Choceň | HC Litomyšl | 12:1 | |
8. | st 28.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 6:9 | |
9. | so 31.10. | HC Choceň | HC Hlinsko | 3:0 | |
10. | so 7.11. | HC Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4:5 | |
11. | so 14.11. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | 3:4 | |
12. | út 17.11. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 4:3 | |
13. | so 21.11. | HC Choceň | HC Chrudim | 4:3 | |
14. | so 28.11. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 4:3 | |
16. | so 5.12. | HC Litomyšl | HC Choceň | 1:10 | |
15. | čt 10.12. | HC Skuteč | HC Choceň | 2:7 | |
17. | so 12.12. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová B | 3:3 | |
18. | so 19.12. | HC Hlinsko | HC Choceň | 4:4 | |
1. | so 2.1. | HC Chotěboř | HC Choceň | 2:9 | |
2. | so 9.1. | HC Choceň | BK Havlíčkův Brod | 2:6 | |
3. | ne 10.1. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | 9:3 | |
4. | so 23.1. | HC Chrudim | HC Choceň | 3:8 | |
6. | pá 29.1. | SKLH Žďár nad Sásavou | HC Choceň | 9:2 | |
5. | so 30.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 12:4 | |
7. | so 6.2. | HC Choceň | HC Dukla Jihlava | 2:4 | |
8. | ne 14.2. | HC Choceň | HC Chotěboř | 11:5 | |
9. | so 20.2. | BK Havlíčkův Brod | HC Choceň | 4:3 | |
10. | so 27.2. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 4:5 | |
11. | so 5.3. | HC Choceň | HC Chrudim | 9:2 | |
12. | ne 6.3. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 1:5 | |
13. | so 12.3. | HC Choceň | SKLH Žďár nad Sásavou | 7:6 | |
14. | so 19.3. | HC Dukla Jihlava | HC Choceň | 14:1 |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |