Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | pá 17.9. | HC Litomyšl | HC Choceň | 2:7 | ((0:0, 2:3, 0:4)) |
2. | ne 19.9. | HC Baroni Opočno | HC Choceň | 2:11 | ((1:2, 0:7, 1:2)) |
3. | pá 24.9. | HC Choceň | SK Třebechovice pod Orebem | 12:1 | ((4:0, 5:1, 3:0)) |
4. | so 25.9. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 5:2 | ((4:1, 0:0, 1:1)) |
5. | ne 3.10. | HC Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 6:3 | ((2:0, 1:0, 3:3)) |
6. | pá 8.10. | HC Choceň | HC Litomyšl | 2:4 | ((1:0, 0:1, 1:3)) |
7. | ne 10.10. | HC Choceň | HC Baroni Opočno | 9:2 | ((3:0, 3:1, 3:1)) |
8. | pá 15.10. | SK Třebechovice pod Orebem | HC Choceň | 5:2 | ((1:0, 3:1, 1:1)) |
9. | pá 22.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 1:6 | ((0:1, 1:0, 0:5)) |
10. | ne 24.10. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 9:2 | ((2:0, 4:1, 3:1)) |
11. | ne 31.10. | HC Choceň | HC Jaroměř | 2:7 | ((0:1, 1:2, 1:4)) |
12. | pá 5.11. | HC Náchod | HC Choceň | 4:0 | ((2:0, 0:0, 2:0)) |
13. | ne 7.11. | HC Choceň | HC WIKOV Hronov | 2:12 | ((0:5, 2:4, 0:3)) |
15. | pá 19.11. | HC Choceň | HC Krkonoše | 2:3 sn | ((1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)) |
16. | ne 21.11. | BK Nová Paka | HC Choceň | 7:6 sn | ((2:2, 1:2, 3:2 - 1:0)) |
17. | ne 28.11. | HC Litomyšl | HC Choceň | 0:5 | (kontumace) |
18. | pá 3.12. | HC Baroni Opočno | HC Choceň | 2:6 | ((1:3, 1:2, 0:1)) |
19. | ne 5.12. | HC Choceň | SK Třebechovice pod Orebem | 6:3 | (()) |
20. | so 11.12. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 3:2 sn | ((2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)) |
21. | pá 17.12. | HC Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 7:4 | ((2:2, 5:1, 0:1)) |
22. | ne 19.12. | HC Choceň | HC Litomyšl | 5:0 | (kontumace) |
23. | pá 7.1. | HC Choceň | HC Baroni Opočno | 8:2 | ((1:0, 5:0, 2:2)) |
24. | ne 9.1. | SK Třebechovice pod Orebem | HC Choceň | 3:8 | ((1:4, 2:1, 0:3)) |
25. | pá 14.1. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 4:3 | |
26. | so 15.1. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 2:7 | |
5. | so 12.2. | HC Choceň | HC Náchod | 5:2 | |
7. | so 26.2. | HC Baroni Opočno | HC Choceň | 1:3 | |
1. | pá 4.3. | HC Jaroměř | HC Choceň | 2:4 | |
2. | ne 13.3. | HC Choceň | HC Baroni Opočno | 12:3 | |
10. | pá 18.3. | HC Náchod | HC Choceň | 1:7 | |
6. | so 19.3. | HC Choceň | HC Jaroměř | 1:5 | |
8. | ne 20.3. | HC Choceň | SK Třebechovice pod Orebem | 14:5 |
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelské zápasy mužů
Krajská liga mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |