Novoroční dárek pro defenzivu Spartaku

30.12.2015 | Dušan Přikryl

Již delší dobu se obranná hra Chocně potýká s problémy, poněvadž málokdy nastupuje kompletní. Příčinou jsou hlavně zranění a pracovní povinnosti hráčů. Momentální situace není v tomto směru nijak růžová, a proto se vedení klubu rozhodlo a rozšířilo kádr A-týmu. Po vzájemné dohodě přestupuje z Poličky do Chocně - Lukáš Cik.

Tento hráč není pro domácí fanoušky úplně neznámý, protože již druhou sezónu hájí barvy HC Spartak Polička. Naposledy se v Chocni představil před 14 dny 16.12., když za Poličku dával pátý gól. Během dvou sezón v KLM PU odehrál 49 zápasů, v nichž vsítil 19 branek a u 16ti asistoval. Lépe se cítí v útočné linii, ale v Chocni přijal roli ryze defenzivní a věříme, že bude pro obranu tím správným impulsem.

V mládežnických kategoriích nastupoval v extralize, pak střídavě 1. i 2. liga - kompletní přehled. Největší úspěchy ovšem zaznamenal v inline hokeji, kde se dostal do české reprezentace a sní slavil již druhý titul mistrů světa!

Na soupisce by se měl Lukáš objevit již tuto neděli proti HC Chrudim a tímto mu přejeme v dresu Chocně hodně zdaru.

Gólmanská opora míří do Chocně - Tomáš Kalousek

I v brankovišti se mohou diváci těšit na novou tvář v dresu Spartaku. Vladislav Koutský bude mít opravdu velice zkušenou a kvalitní...

Úderná útočná letka - Jan Šejnoha a Josef Dudadík

Ofenzivní produktivitu pomůže Spartaku navýšit ostřílené duo z Královéhradeckého kraje.

Draví ofenzivní mladíci - Samuel Rudy a Čestmír Javůrek

Jak se říká zkušenost je také potřeba doplnit mládím, proto jsme oslovili hráče, kteří působili v pardubické extraligové juniorce.

Obranný val vyztuží Jan Škvor a Aleš Pazdera

Jak bude probíhat přípravné období?

Klubové podložky pod SPZ

Co je nového v klubu?

Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu