Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení přípravy z úst hlavního trenéra

24.09.2020 | Dušan Přikryl

Nejprve bych rád poděkoval celému týmu za přístup a práci v přípravném období, která byla na vysoké úrovni. I přesto, že jsme ve složité situaci, kdy zatím nemáme vlastní ledovou plochu, se nám úspěšně daří plnit tréninkové i zápasové plány. Byli jsme nuceni v podstatě na poslední chvíli zařadit ještě jedno utkání do přípravného rozpisu, ke kterému hráči přistoupili s velkým nasazením. Jsem si jist, že všichni udělají maximum proto, aby se nám povedlo docílit daného plánu a to zahrát si finále krajské ligy. Děkuji!     

Nyní už hodnocení z úst trenéra a sportovního manažera A-týmu Jaromíra Jindřicha: 

Příprava byla zahájena 18. srpna v Pardubicích, kde jsme našli dočasný azyl z důvodu rozsáhlé rekonstrukce zimního stadionu v Chocni. Tréninkový cyklus probíhal v režimu úterý - pátek. Bohužel přípravu ovlivnila situace v ČR z důvodu viru Covid - 19, která nám zrušila plánovaný turnaj Metuje Cup 2020. Museli jsme si domluvit náhradní program, který nám umožnil odehrát 5 přípravných zápasů.
 
  1. Univerzita Pardubice - HC Spartak Choceň 3:5 Pilař M., Krejza (Prachař), Vlček (Pilař L.), Tobiáš (Sajdl), Prachař (Martinec) 
  2. HC Čáslav - HC Spartak Choceň 2:3 sn Krejza (Martinec), Krejza (Martinec), rozhodující nájezd Vlček 
  3. HC Jaroměř - HC Spartak Choceň 5:7 Lichtag 2x, Martinec, Pilař L., Půlpán, Prachař, Krejza 
  4. SK Třebechovice - HC Spartak Choceň 3:4 sn Pirkl (Knytl, Krejza), Vlček, Knytl (Faltys), rozhodující nájezd Pirkl  
  5. HC Chotěboř - HC Spartak Choceň 2:5 Pirkl (Pilař L.), Martinec, Pilař L., Půlpán (Pilař L.), Tobiáš 

Bohužel ani jeden zápas jsme neodehráli kompletní, podle mých představ - toto ale mělo jednu velkou pozitivní věc a to, že jsme si vyzkoušeli určité spojení a vazby. Z výsledků v přípravě nedělám žádné závěry, protože pro mě to bylo především seznámení s týmem a seznámení týmu s mou představou o hře, s jakou bychom jsme se měli prezentovat v soutěži. V kádru proběhly některé změny a trochu nám bude trvat, než si to vše sedne. Mužstvo bylo poměrně slušně doplněno. 

V sezóně 2020/2021 v týmu už naši fanoušci neuvidí hráče Pazderu (ukončení kariéry), Turčáni (ukončení kariéry), Javůrka (přestup do armády ČR), Šejnoha (ukončení kariéry - operace) a Černý (přestup do Bydžova). Všem klukům bych chtěl aspoň touto formou poděkovat za minulou sezonu v dresu Spartaku. 

Do týmu jsme přivedli : obrana: Bradáč (Světlá nad Sázavou), Faltys (Dynamo Pardubice) Matějka (Česká Třebová) útok: Vlček (Hlinsko), Půlpán (Nová Paka), Pirkl (Česká Třebová), Tobiáš (Dynamo Pardubice) 

Z nových jmen mám radost a doufám, že společně s ostatními kmenovými hráči Chocně utvoříme dobrý, pracovitý a bojovný tým. Všichni hráči uvedení na soupisce by měli kvalitně pracovat na trénincích a přesvědčit, že si dres Chocně zaslouží. Nečeká nás jednoduchá cesta, ale chtěl bych vzkázat skvělým fanouškům Chocně, že jim chceme udělat radost v podobě dobrých výsledků a navázat na sezónu 2019/2020. Nová sezóna nebude vůbec jednoduchá, jak z důvodu zmiňovaného viru Covid - 19, tak i z důvodu velkých změn na straně soupeřů. Soupisky týmů se opět zkvalitnily. Nejvíce posílila Česká Třebová, která bude v naší soutěži taková hokejová Barcelona. Manažer pan Vaněk poskládal neskutečný tým - jednoznačný favorit soutěže. Z mého pohledu dobře posílila Litomyšl. Tradičně mezi kvalitní celky řadím Chrudim, Světlou, Moravskou Třebovou, Hlinsko a Chotěboř. Uvidíme jak a v jakém světle se ukáže Lanškroun a navrátilec Polička. Čeká nás zajímavá a těžká sezóna nejen v podobě silných soupeřů, ale i z důvodu rekonstrukce stadionu. Celou první polovinu soutěže hrajeme na ledě našich soupeřů. Bude to těžké nejen pro tým, ale i pro naše fanoušky. Jsem ale přesvědčen, že společně to zvládneme.

 
Aktuální články
Zimní stadion ukončuje provoz

Dne 20.1.2021 se na zimním stadionu vypíná chlazení a tím pro sezónu 19/20 ukončuje provoz.

 
Přejeme hezké vánoční svátky a úspěšný rok 2021

Děkujeme Vám všem za významnou podporu hokejového klubu v roce 2020 a věříme, že nám Vaši přízeň zachováte i nadále a společně...

 
Životní jubileum Jaroslava Kutílka

Dne 28.11.2020 oslaví 60. narozeniny jeden z našich nejlepších hokejistů v historii choceňského hokeje pan JAROSLAV KUTÍLEK.

 
Online týden hokeje
 
Hokej se nehraje, má stopku
 
Proběhla rekonstrukce zimního stadionu, zkolaudováno
 
Vezeme Vám další body do tabulky
 
Vítězné loučení s fanoušky
 
Choceň potvrdila roli favorita
 
Ztráta bodů v posledních minutách
 
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 19:00
4. kolo
2:5
HC M.Třebová - HC Choceň
 
Muži B | Pondělí 28.09.2020, 17:00
Příprava
5:6
HC Skuteč - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 27.09.2020, 11:15
5. kolo
4:5
TJ Lanškroun - HC Choceň
 
Starší žáci | Úterý 29.09.2020, 17:45
3. kolo
HC Náchod - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:50
4. kolo
8:3
HC Rychnov n.K. - HC Choceň
 
Soutěž 5.tříd | Neděle 27.09.2020, 10:15
2. kolo
HC Polička - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS