Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení přípravy z úst hlavního trenéra

24.09.2020 | Dušan Přikryl

Nejprve bych rád poděkoval celému týmu za přístup a práci v přípravném období, která byla na vysoké úrovni. I přesto, že jsme ve složité situaci, kdy zatím nemáme vlastní ledovou plochu, se nám úspěšně daří plnit tréninkové i zápasové plány. Byli jsme nuceni v podstatě na poslední chvíli zařadit ještě jedno utkání do přípravného rozpisu, ke kterému hráči přistoupili s velkým nasazením. Jsem si jist, že všichni udělají maximum proto, aby se nám povedlo docílit daného plánu a to zahrát si finále krajské ligy. Děkuji!     

Nyní už hodnocení z úst trenéra a sportovního manažera A-týmu Jaromíra Jindřicha: 

Příprava byla zahájena 18. srpna v Pardubicích, kde jsme našli dočasný azyl z důvodu rozsáhlé rekonstrukce zimního stadionu v Chocni. Tréninkový cyklus probíhal v režimu úterý - pátek. Bohužel přípravu ovlivnila situace v ČR z důvodu viru Covid - 19, která nám zrušila plánovaný turnaj Metuje Cup 2020. Museli jsme si domluvit náhradní program, který nám umožnil odehrát 5 přípravných zápasů.
 
  1. Univerzita Pardubice - HC Spartak Choceň 3:5 Pilař M., Krejza (Prachař), Vlček (Pilař L.), Tobiáš (Sajdl), Prachař (Martinec) 
  2. HC Čáslav - HC Spartak Choceň 2:3 sn Krejza (Martinec), Krejza (Martinec), rozhodující nájezd Vlček 
  3. HC Jaroměř - HC Spartak Choceň 5:7 Lichtag 2x, Martinec, Pilař L., Půlpán, Prachař, Krejza 
  4. SK Třebechovice - HC Spartak Choceň 3:4 sn Pirkl (Knytl, Krejza), Vlček, Knytl (Faltys), rozhodující nájezd Pirkl  
  5. HC Chotěboř - HC Spartak Choceň 2:5 Pirkl (Pilař L.), Martinec, Pilař L., Půlpán (Pilař L.), Tobiáš 

Bohužel ani jeden zápas jsme neodehráli kompletní, podle mých představ - toto ale mělo jednu velkou pozitivní věc a to, že jsme si vyzkoušeli určité spojení a vazby. Z výsledků v přípravě nedělám žádné závěry, protože pro mě to bylo především seznámení s týmem a seznámení týmu s mou představou o hře, s jakou bychom jsme se měli prezentovat v soutěži. V kádru proběhly některé změny a trochu nám bude trvat, než si to vše sedne. Mužstvo bylo poměrně slušně doplněno. 

V sezóně 2020/2021 v týmu už naši fanoušci neuvidí hráče Pazderu (ukončení kariéry), Turčáni (ukončení kariéry), Javůrka (přestup do armády ČR), Šejnoha (ukončení kariéry - operace) a Černý (přestup do Bydžova). Všem klukům bych chtěl aspoň touto formou poděkovat za minulou sezonu v dresu Spartaku. 

Do týmu jsme přivedli : obrana: Bradáč (Světlá nad Sázavou), Faltys (Dynamo Pardubice) Matějka (Česká Třebová) útok: Vlček (Hlinsko), Půlpán (Nová Paka), Pirkl (Česká Třebová), Tobiáš (Dynamo Pardubice) 

Z nových jmen mám radost a doufám, že společně s ostatními kmenovými hráči Chocně utvoříme dobrý, pracovitý a bojovný tým. Všichni hráči uvedení na soupisce by měli kvalitně pracovat na trénincích a přesvědčit, že si dres Chocně zaslouží. Nečeká nás jednoduchá cesta, ale chtěl bych vzkázat skvělým fanouškům Chocně, že jim chceme udělat radost v podobě dobrých výsledků a navázat na sezónu 2019/2020. Nová sezóna nebude vůbec jednoduchá, jak z důvodu zmiňovaného viru Covid - 19, tak i z důvodu velkých změn na straně soupeřů. Soupisky týmů se opět zkvalitnily. Nejvíce posílila Česká Třebová, která bude v naší soutěži taková hokejová Barcelona. Manažer pan Vaněk poskládal neskutečný tým - jednoznačný favorit soutěže. Z mého pohledu dobře posílila Litomyšl. Tradičně mezi kvalitní celky řadím Chrudim, Světlou, Moravskou Třebovou, Hlinsko a Chotěboř. Uvidíme jak a v jakém světle se ukáže Lanškroun a navrátilec Polička. Čeká nás zajímavá a těžká sezóna nejen v podobě silných soupeřů, ale i z důvodu rekonstrukce stadionu. Celou první polovinu soutěže hrajeme na ledě našich soupeřů. Bude to těžké nejen pro tým, ale i pro naše fanoušky. Jsem ale přesvědčen, že společně to zvládneme.

 
Aktuální články
Hokej se nehraje, má stopku

Platí, že od 12.10. jsou vnitřní sportoviště uzavřena minimálně na 14 dní, takže hokej má herní i tréninkovou stopku. Platí pro...

 
Probíhá rekonstrukce zimního stadionu

Dlouho avizovaná a očekávaná rekonstrukce začala svou první etapou. Zbrusu nového kabátu se dočkala ledová plocha, střídačky, box...

 
Vezeme Vám další body do tabulky

Před prázdným zimákem hledaly oba týmy herní motivaci a bylo vidět, že to prostě skřípe. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný, když...

 
Vítězné loučení s fanoušky
 
Choceň potvrdila roli favorita
 
Ztráta bodů v posledních minutách
 
Úspěšný závěr přípravy
 
Ukončení karantény v hokejovém klubu
 
Jíňa Valenta vychytal nájezdy
 
Nové jméno na soupisce - Vojtěch Faltys
 
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 19:00
4. kolo
2:5
HC M.Třebová - HC Choceň
 
Muži B | Pondělí 28.09.2020, 17:00
Příprava
5:6
HC Skuteč - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 27.09.2020, 11:15
5. kolo
4:5
TJ Lanškroun - HC Choceň
 
Starší žáci | Úterý 29.09.2020, 17:45
3. kolo
HC Náchod - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:50
4. kolo
8:3
HC Rychnov n.K. - HC Choceň
 
Soutěž 5.tříd | Neděle 27.09.2020, 10:15
2. kolo
HC Polička - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS