Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Po sezoně u mikrofonu s Jaromírem Jindřichem

15.03.2020 | Dušan Přikryl

Všichni hokejoví fanoušci se těšili na vyvrcholení soutěží v Pardubickém kraji, v České republice a dnes můžeme říct, že i na celém světě. Bohužel se objevila hrozba, která to vše ukončila. Neukončil to žádný hokejový soupeř objevil se soupeř vážnějšího charakteru - COVID-19. Věřím a jsem přesvědčen, že tohoto soupeře společně zmákneme a že se nejen sportem začneme opět bavit.

Sezóna nám nečekaně skončila před nedohraným finále, nedohrál se souboj o 3. místo a pohár Vladimíra Martince se taky nedočkal majitele. Takový konec je vždy smutný - pro kluby, hráče, ale především pro fanoušky. Chtěl bych Vám sdělit pár slov, pár vět, které mám po naší sezóně na srdci. Chtěl bych poděkovat panu Michálkovi a panu Přikrylovi za šanci být součásti Spartaku, i když moje rozhodnutí bylo od hokeje úplně odejít a skončit. Poděkování zaslouží také realizační tým, který to se mnou a s hráči nemá jednoduché. Tak a teď ti nejdůležitější celé úspěšné sezóny - hráči. Především jim patří mé obrovské uznání. Tak jak se změnil přístup po trénincích v Chrudimi, tak jak reagovali na moje připomínky, byla pro mně jako trenéra neskutečná radost . Když k odhodlaným borcům přidáte pracovitost a touhu vyhrávat tak se s nimi vezete na vlně úspěchu - a chyběl nám krok k finále. To všechno podtrhli a zastřešili naši fanoušci , kteří nás hojně podporovali a byli téměř vždy plné tribuny. Teď určitě mluvím i za hráče - je radost hrát pro tak věrné fanoušky, kteří Vás podporují i na venkovních zápasech ve velkém počtu. Doufám, že jsme se jim v sezóně odvděčili výkony a udělali jsme jim aspoň trochu radost. I když jsme poslední zápas sezóny nevyhráli z výše popsaných důvodů. Na závěr si přeji, abychom společně vyhráli nad soupeřem, který není vidět a sužuje celý svět a ve zdraví se všichni mohli soustředit na to co nás naplňuje a neskutečně baví.

 
Aktuální články
Začala rekonstrukce zimního stadionu

Dlouho avizovaná a očekávaná rekonstrukce začala svou první etapou. Zbrusu nového kabátu se dočká ledová plocha, střídačky, box...

 
Vzpomínáme ...

Oznamujeme smutnou zprávu. Dne 26.května 2020 ve věku 66 let nás opustil jeden z nejlepších hráčů, trenérů a kamarádů pan JAN ZAHÁLKA.

 
Rozhodnutí STK - Spartak se stal vítězem

Konečné výsledky Oblastní ligy ledního hokeje OSLH Ústí nad Orlicí za sezónu 2019/2020 - Vítězem základní části se stalo mužstvo IHC...

 
Spartak obsadil dělené třetí místo
 
Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům
 
Sezónu hodnotili i členové fanklubu
 
Všechna hokejová utkání jsou zrušena
 
Choceň pohořela ve druhé třetině
 
Zhodnocení z úst trenéra Spartaku
 
Brána finále se Spartaku zavřela
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. zápas o bronz
5:2
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži B | Neděle 08.03.2020, 16:15
1. finále
1:9
IHC Polička - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Starší žáci | Neděle 08.03.2020, 11:30
21. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Mladší žáci | Neděle 08.03.2020, 09:30
22. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS