Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Semifinále pokračuje v neděli v Chocni

27.02.2020 | Dušan Přikryl

První březnová neděle přinese opět semifinálový hokej do Chocně. Spartak vrátil Chrudimi nájezdovou porážku, vyrovnal zápasový stav na 1-1 a bude usilovat o domácí výhru. Kdo si do úterního utkání v Chrudimi ponese mečbol bude jasné po třetím duelu, na který Vás tímto srdečně zveme. Divácký zájem o semifinále je obrovský a nebude tomu jinak ani v neděli 1.3.2020. Děkujeme, že fandíte Chocni.

Jakub Martinec - #24: Středeční zápas se nám první 2 třetiny bych řekl moc nedařil. Chrudim nás přehrávala ve všech ohledech. Na třetí třetinu trenér udělal pár změn, něco jsme si k tomu v kabině řekli a začali jsme se dostávat do útočného pásma. Z toho pramenily přesilovky a mírná převaha. Spadla nám tam taková brambora, ale v play off musí padat občas ošklivý góly. Prodloužení a nájezdy na to jsme si věřili a myslím, že to bylo vidět. Náš brankář by si po zápase zasloužil pozvánku do reprezentace. Moc děkujeme fanouškům bylo to něco úžasného, budeme se snažit v neděli strhnout sérii na naší stranu. Věříme, že nás v tom budete podporovat. 

Matěj Štefka - #11: Nedá se úplně říct, že by šla naše hra nějak nahoru. Naopak včerejší venkovní zápas byl plný nepřesností a zbrklosti, ale je to dané i herním pojetím, které zatím sérii provází. Zdobí nás trpělivost a vůle vyhrát, chybí nám klid na puku a ještě větší bojovnost. Včera jsme ale zvládli důležitý zápas, tentokrát jsme v nájezdech měli štěstí my. V neděli se pokusíme vybojovat druhý bod a naklonit sérii na naší stranu. Věřím, že nás ještě čeká těžká práce a stejně tak věřím našemu týmu, že to zvládneme. 

Pavel Prachař - #16: Zápas jsme nezačali vůbec dobře a dvě třetiny jsme se trápili a Chrudim byla lepší. Naštěstí pro nás to Vláďa vychytal a dal nám možnost se o to poprat. Třetí třetina už byla lepší, dostali jsme se do šancí, měli přesilovky. Do nájezdů jsme moc nechtěli, snažili jsme se to uhrát dřív. Nakonec se to v nájezdech přiklonilo k nám. V neděli začínáme od nuly, budeme chtít doma vyhrát. Ale kromě bojovnosti se musíme hodně zlepšit. Série je těžká a musí se líbit. Klobouk smekám před našimi fanoušky. Moc díky za podporu.

Michal Šeda - #3: Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. První třetinu nás Chrudim zatlačila a mohli jsme být rádi pouze za jednu obdrženou branku. Po přestávce se náš výkon začal pomalu zlepšovat. Sebevědomí nám zvedlo ubráněné oslabení a důležité bylo, že jsme již dále neinkasovali. Ve třetí třetině se nám konečně začalo dařit, ale nevyužili jsme nabídnuté přesilovky. Na nich musíme zapracovat. Jsem osobně rád, jak zápas dopadl. Kvalitní týmový výkon podpořený výborným gólmanem. K vítězství nám hodně pomohli fanoušci, kteří za námi přijeli v hojném počtu.

 
Aktuální články
Spartak obsadil dělené třetí místo

Výkonný výbor rozhodl o konečném pořadí krajských soutěží. Podle očekávání nedohrané play-off série v krajské lize mužů skončily...

 
Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům

Nejprve dovolte, abych v době, ve které je bezesporu celosvětovým tématem číslo jedna boj s koronavirem, popřál nám všem pevné zdraví a...

 
Sezónu hodnotili i členové fanklubu

Další hokejová sezóna se přihlásila se svým koncem, s koncem, který je ale bohužel pro všechny trochu hořký, okolnosti jsou známé,...

 
Po sezoně u mikrofonu s Jaromírem Jindřichem
 
Všechna hokejová utkání jsou zrušena
 
Choceň pohořela ve druhé třetině
 
Zhodnocení z úst trenéra Spartaku
 
Brána finále se Spartaku zavřela
 
Co k utkání v Chrudimi řekl trenér ...
 
Mečbol neproměněn, rozhodne se ve čtvrtek
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. zápas o bronz
5:2
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži B | Neděle 08.03.2020, 16:15
1. finále
1:9
IHC Polička - HC Choceň
 
Junioři | Sobota 20.10.2018, 17:00
KONTUMACE
0:5
HC Choceň - HC Polička
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Starší žáci | Neděle 08.03.2020, 11:30
21. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Mladší žáci | Neděle 08.03.2020, 09:30
22. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS