Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlasy po úvodním měření sil s Chrudimí

24.02.2020 | Dušan Přikryl

Jaromír Jindřich - trenér: Kvalitní, těžký soupeř. Velice vyrovnané utkání. Oba týmy věděly o co se hraje. Velké nasazení, každý tým se držel stanovené taktiky. Chrudim dobře bruslila a rychle k nám přistupovali. Dostali jsme poměrně smolný gól v oslabení. Ke konci utkání jsme hráli trochu vabank a v power play jsme utkání dostali do prodloužení, které jsme z mého pohledu odehráli až moc pasivně. Nájezdy - jsou vabank, kde byla šťastnější Chrudim. Prohráváme v sérii 1-0 . Ale makáme. V úterý si to rozebereme a věřím, že v Chrudimi budeme ještě lepší. Děkuji našim fans za podporu, která opět byla neskutečná.

Pavel Prachař - #16: Za mě to bylo z naší strany moc ustrašené, opatrné. Nájezdy jsou loterie, teď byla šťastnější Chrudim. Stojí proti nám kvalitní mužstvo s výbornou obranou. To víme. Ale věřím, že ve středu budeme produktivnější, naši hru zlepšíme a zpět do Chocně se pojede za stavu 1/1. 

Vladislav Koutský - #1: Zápas byl podle mě hodně vyrovnaný, těžko jsme se dostávali k zakončení a těžko k zakončení se dostával i soupeř. V poslední minutě jsme parádně vyrovnali, ale bohužel jsme zápas prohráli na nájezdy. Taková porážka je těžká, ale nedá se nic dělat. Musíme se co nejlépe připravit na středu a sérii srovnat, máme podle mě lepší mužstvo, zkušenější hráče. Jen musíme ze sebe vymačkat co nejvíc a jít do zápasu po hubě. 

Matěj Štefka - #11: První zápas nám ukázal tvář soupeře a ukázal nám v čem se musíme zlepšit. Chrudim dobře brání střední pásmo a dobře bruslí. Z naší strany chyběla bojovnost, větší pohyb a moment překvapení, díky kterému bychom si vytvořili větší šance. Naštěstí jsme alespoň jednou dokázali překonat jejich gólmana a vyrovnat, což poslalo zápas do prodloužení. Při hře 3 na 3 se toho moc nestalo, což ale bylo jasné předem - nikdo nechce udělat chybu a větší riziko nemá moc velký smysl. Nájezdy jsme moc nezvládli, ale to se stává, je to i trochu o štěstí. Poslední věc, kterou bych rád zmínil je faktor fanoušci. Díky nim máme doma větší sílu a včera je bylo hodně slyšet. My jsme do poslední chvíle věřili, že to zvládneme i díky našim fanouškům. Teď nezbývá než vyloupit Chrudim! 

Jakub Martinec - #24: Vyrovnaný zápas s minimem chyb na obou stranách. Chrudim hraje dobře střední pásmo a dobře bruslí. Ve třetí třetině jsme dokázali vyrovnat, ale bohužel jsme v dovednostní soutěži dali o jeden nájezd méně. Gratuluji soupeři k první výhře v sérii a ve středu doufám budeme šťastnější my.

 
Aktuální články
Do Chocně míří Jakub Bradáč

Již po ukončení sezóny v březnu jsme s trenérem Jaromírem Jindřichem začali aktivně řešit otázku doplnění resp. posílení kádru pro...

 
Popis projektu - stavební úprava a technologická obnova

V rámci projektu je navrženo několik dílčích řešení, díky kterým dojde ke zkvalitnění a zlepšení podmínek pro sportování a provoz...

 
Probíhá rekonstrukce zimního stadionu

Dlouho avizovaná a očekávaná rekonstrukce začala svou první etapou. Zbrusu nového kabátu se dočká ledová plocha, střídačky, box...

 
Naši slavní odchovanci
 
Aktuální informace z klubu
 
Životní jubileum oslavil František Andrle
 
Team building společně s fanklubem
 
Rozhodnutí STK - Spartak se stal vítězem
 
Spartak obsadil dělené třetí místo
 
Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům
 
Utkání
Muži | Neděle 06.09.2020, 17:00
Příprava
VS.
HC Čáslav - HC Choceň
 
Muži | Neděle 13.09.2020, 17:00
Metuje Cup
VS.
HC Jaroměř - HC Choceň
 
Muži | Středa 16.09.2020, 18:00
Metuje Cup
VS.
HC Litomyšl - HC Choceň
 
Muži | Sobota 19.09.2020, 11:00
Metuje Cup
VS.
Třebechovice - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS