Redakci odpovídal předseda fanklubu

29.01.2019 | Dušan Přikryl

Fráňa: Blíží se nám play-off, už klepe na dveře, a tak máme pro vás rychlý a trochu netradiční rozhovor, který nám ukáže zase jiný pohled na hokej, dá se říci. Hostem pro interview bude předseda choceňského fanklubu Jan Rais

Honzo, blíží se rozhodující část sezóny, jak vidíš šance Spartaku, kam až se můžeme dostat?
„Úspěchem pro nás bude semifinále krajské ligy“.

Podporuješ Choceň, jezdíš a fandíš na všech zápasech, jak je to náročné?
"Někdy je hra choceňských velmi zvláštní... Někdy je to náročné, ale když máš Choceň v srdíčku, tak se to vždy nějak zvládne, i když mně spoustu lidí hází klacky pod nohy. Ale já se jen tak nedám“.

V jednu chvíli jsi chtěl skončit v choceňském fanklubu, co Tě k tomu vedlo? Co rozhodlo o tom, že nakonec zůstáváš?
„Chtěl jsem to ukončit z důvodu frustrace po zápase s Moravskou Třebovou. Důvody pro setrvání jsou v podstatě dva, prvním je seznámení s jednou slečnou, která je mým velkým vzorem a zdrojem pozitivní energie, druhým důvodem je „parta nadšenců“ do choceňského hokeje. Jsme jako jedna rodina“.

Jaké sporty máš kromě hokeje ještě rád?
„Sleduji v podstatě všechny sporty“.

Jak prozatím hodnotíš průběh sezóny?
„Sezóna je zatím hodně zvláštní“.

Co říkáš celkově na fanoušky a fanklub, jak se Ti zamlouvá fandění? Myslíš si, že právě toto by mohlo rozhodnout o postupujícím do semifinále?
„Choceň má nejlepší fanoušky v kraji. Občas je na zápasech Chocně atmosféra jako v Chance Lize. Vím, o čem mluvím, pravidelně jezdím podporovat VHK Robe Vsetín, který má nejlepší fanoušky u nás“.

Mohl bys něco vzkázat hráčům a povzbudit je před zápasem v Chrudimi?
„Aby nechali na ledě všechno a bojovali, ono to nakonec nějak dopadne. Zároveň bych chtěl na závěr ale ještě poděkovat za podporu i těm lidem, kteří nejsou s námi ve fanklubu. Děkuji za rozhovor“.

Gólmanská opora míří do Chocně - Tomáš Kalousek

I v brankovišti se mohou diváci těšit na novou tvář v dresu Spartaku. Vladislav Koutský bude mít opravdu velice zkušenou a kvalitní...

Úderná útočná letka - Jan Šejnoha a Josef Dudadík

Ofenzivní produktivitu pomůže Spartaku navýšit ostřílené duo z Královéhradeckého kraje.

Draví ofenzivní mladíci - Samuel Rudy a Čestmír Javůrek

Jak se říká zkušenost je také potřeba doplnit mládím, proto jsme oslovili hráče, kteří působili v pardubické extraligové juniorce.

Obranný val vyztuží Jan Škvor a Aleš Pazdera

Jak bude probíhat přípravné období?

Klubové podložky pod SPZ

Co je nového v klubu?

Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu