Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nepovedený domácí duel se Skutčí, bereme pouze bod

06.01.2019 | Dušan Přikryl

Úvodní zápas nového roku Spartaku hrubě nevyšel, když po dvou nepovedených třetinách prohrával 5:2. Někteří hráči neplnili absolutně dané pokyny a k utkání přistoupili trestuhodně laxně. Až v posledním dějství, kdy trenéři stáhli hru na dvě pětky se začalo svítat na lepší časy. Během sedmi minut domácí otočili skóre a dostali se do vedení 6:5, jenž bohužel až do konce základní hrací doby neudrželi. Rozuzlení přišlo až v nájezdech, kde byli lepší hosté.