Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hráči Spartaku hodnotili základní části před play-off

31.01.2017 | Dušan Přikryl

Nejprve pár statistických údajů seřazených dle počtu:

Odpovídali na otázku: "Jak hodnotíš základní část, výkony týmu s výhledem na vyřazovací boje?"


Ruda Bernart: "Myslím si, že každý soudný člověk by před sezónou 4. místo po základní části považoval za ohromný úspěch. Měli jsme raketový start, po kterém přišel přirozený útlum a i díky marodce a užšímu kádru jsme měli série proher, které ale nakonec nebyly fatální, ba naopak jsme si špatným obdobím prošli v tu nejvhodnější dobu. V několika zápasech jsme prokázali velkou sílu a myslím si, že když se sejdeme, můžeme porazit opravdu každého. Kvalita u nás je. Ukázalo se, že fanoušci na nás nezanevřeli i v těch nejhorších chvíli a hlavně jim, ale i všem, kdo nás ve špatných dobách podporoval, patří velký dík. Co se play-off týče, je to úplně jiná soutěž. Máme výhodu domácího prostředí, kde jsme Chrudim 2x porazili. V kabině se věříme a jsme odhodláni. Soupeř ale jistě také a bude to zajímavá série, která se podle mě protáhne do více zápasů. My máme v našich řadách nejlepšího hokejistu planety Marka Zavřela a v bráně chytá skvěle Filip Sajdl, to jsou naše esa oproti soupeři. Určitě se budeme moci spolehnout na naše skvělé fanoušky."

Michal Křečan: "Základní část hodnotím kladně. Ze začátku se dařilo a byla pohoda, poté nastal menší pokles, kde se výkony střídaly. Dost hráčů bylo zraněno. Myslím, že i přesto jsme nějaká utkání odehráli velice dobře. Co se týče playoff, tak doufám, že navážeme na poslední dvě utkání, které jsme teď odehráli velice dobře. V naší hře se vyskytovaly věci, které budou v playoff důležité a které budou rozhodovat. Doufám, že na to navážeme. Dále věřím, že nás fanoušci budou podporovat a hnát dopředu tak, jako vždycky."

Jakub Knytl: "Základní část lze myslím nakonec hodnotit mírně kladně. Začátek sezony byl pro nás nad očekávání skvělý, poté přišel výsledkový i herní úpadek, který se s námi táhl delší dobu. Naopak výkony z úplného konce základní části nám myslím dávají naději i do play off. V sestavě se za sezonu protočilo nebývale hodně hráčů, což bylo někdy hodně znát na souhře celého týmu. Co je naopak pozitivní, že si mužskou soutěž vyzkoušela většina choceňských juniorů. V prvním kole play off nás čeká Chrudim, což bude těžký ale ne nepřekonatelný soupeř. Cílem v play off by určitě měl být postup přes první kolo, dále už se uvidí. Všem fanouškům děkujeme za podporu v základní části a těšíme se, že nás ještě ve větším počtu přijdou podpořit v play off!"

Lukáš Pilař: "Základní část nebyla asi úplně podle našich představ, ale nakonec jsme uhájili 4.místo a myslím si, že za něj můžeme byt rádi. Do play off přejít první kolo přes Chrudim a pak se pokusit udělat co nejlepší výsledek."

Daniel Král: "V základní části jsme skončili na 4 místě to si myslím, že není žádný propadák. Po dobrém začátku sezony, ale přišel útlum, a výkony šly dolů. Přibyla zranění, která na tom taky měla zásluhu . V play off bych si samozřejmě přál dojít až na vrchol, kdo taky ne :-) Když tam necháme všechno, můžeme dojít daleko, tým na to máme dost dobrý. Doufám, že nás přijde povzbudit hodně fanoušků, kteří nás ženou dopředu a za to jim patří velké DÍK."

Tomáš Prachař: "Pěkné čtvrté místo, ale sezona startuje až v neděli a pak se uvidí, jestli byla úspěšná nebo ne ;-) Play off je jiná soutěž a všichni musíme přepnout o level výš a pak budeme úspěšní. Věřím ale v semifinále a souboj s Kohouty. To bude svátek hokeje!!! Takže za mě Chrudim vyřadíme!!!"

 
Aktuální články
Co je nového v klubu?

Přicházíme s první informací o dění v klubu v průběhu zápasové pauzy...

 
Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Výkonný výbor HC Spartak Choceň svolává a zve tímto své členy na řádnou Valnou hromadu, která se uskuteční v úterý 4. června...

 
Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu

„Byla jsem strašně nadšená. Jsem ráda, že se to stalo právě v tuhle chvíli proti Japonkám, to na tom bylo asi nejlepší,“ usmívá se...

 
Béčko převzalo bronzové medaile
 
První zápas série o třetí místo skončil vítězstvím domácích
 
Nevydařená sezóna A-týmu Spartaku
 
Spartak doma padl s Poličkou
 
Nevydařená odveta v Poličce
 
Hodnocení sezóny 2018-19
 
O finalistovi rozhodne až třetí zápas
 
Utkání
Muži | Neděle 08.09.2019, 18:00
Příprava
VS.
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži | Neděle 22.09.2019, 18:00
Příprava
VS.
HC Choceň - HC Chotěboř
 
 
Copyright © 2015-2019, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS