Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hráči Spartaku hodnotili základní části před play-off

31.01.2017 | Dušan Přikryl

Nejprve pár statistických údajů seřazených dle počtu:

Odpovídali na otázku: "Jak hodnotíš základní část, výkony týmu s výhledem na vyřazovací boje?"


Ruda Bernart: "Myslím si, že každý soudný člověk by před sezónou 4. místo po základní části považoval za ohromný úspěch. Měli jsme raketový start, po kterém přišel přirozený útlum a i díky marodce a užšímu kádru jsme měli série proher, které ale nakonec nebyly fatální, ba naopak jsme si špatným obdobím prošli v tu nejvhodnější dobu. V několika zápasech jsme prokázali velkou sílu a myslím si, že když se sejdeme, můžeme porazit opravdu každého. Kvalita u nás je. Ukázalo se, že fanoušci na nás nezanevřeli i v těch nejhorších chvíli a hlavně jim, ale i všem, kdo nás ve špatných dobách podporoval, patří velký dík. Co se play-off týče, je to úplně jiná soutěž. Máme výhodu domácího prostředí, kde jsme Chrudim 2x porazili. V kabině se věříme a jsme odhodláni. Soupeř ale jistě také a bude to zajímavá série, která se podle mě protáhne do více zápasů. My máme v našich řadách nejlepšího hokejistu planety Marka Zavřela a v bráně chytá skvěle Filip Sajdl, to jsou naše esa oproti soupeři. Určitě se budeme moci spolehnout na naše skvělé fanoušky."

Michal Křečan: "Základní část hodnotím kladně. Ze začátku se dařilo a byla pohoda, poté nastal menší pokles, kde se výkony střídaly. Dost hráčů bylo zraněno. Myslím, že i přesto jsme nějaká utkání odehráli velice dobře. Co se týče playoff, tak doufám, že navážeme na poslední dvě utkání, které jsme teď odehráli velice dobře. V naší hře se vyskytovaly věci, které budou v playoff důležité a které budou rozhodovat. Doufám, že na to navážeme. Dále věřím, že nás fanoušci budou podporovat a hnát dopředu tak, jako vždycky."

Jakub Knytl: "Základní část lze myslím nakonec hodnotit mírně kladně. Začátek sezony byl pro nás nad očekávání skvělý, poté přišel výsledkový i herní úpadek, který se s námi táhl delší dobu. Naopak výkony z úplného konce základní části nám myslím dávají naději i do play off. V sestavě se za sezonu protočilo nebývale hodně hráčů, což bylo někdy hodně znát na souhře celého týmu. Co je naopak pozitivní, že si mužskou soutěž vyzkoušela většina choceňských juniorů. V prvním kole play off nás čeká Chrudim, což bude těžký ale ne nepřekonatelný soupeř. Cílem v play off by určitě měl být postup přes první kolo, dále už se uvidí. Všem fanouškům děkujeme za podporu v základní části a těšíme se, že nás ještě ve větším počtu přijdou podpořit v play off!"

Lukáš Pilař: "Základní část nebyla asi úplně podle našich představ, ale nakonec jsme uhájili 4.místo a myslím si, že za něj můžeme byt rádi. Do play off přejít první kolo přes Chrudim a pak se pokusit udělat co nejlepší výsledek."

Daniel Král: "V základní části jsme skončili na 4 místě to si myslím, že není žádný propadák. Po dobrém začátku sezony, ale přišel útlum, a výkony šly dolů. Přibyla zranění, která na tom taky měla zásluhu . V play off bych si samozřejmě přál dojít až na vrchol, kdo taky ne :-) Když tam necháme všechno, můžeme dojít daleko, tým na to máme dost dobrý. Doufám, že nás přijde povzbudit hodně fanoušků, kteří nás ženou dopředu a za to jim patří velké DÍK."

Tomáš Prachař: "Pěkné čtvrté místo, ale sezona startuje až v neděli a pak se uvidí, jestli byla úspěšná nebo ne ;-) Play off je jiná soutěž a všichni musíme přepnout o level výš a pak budeme úspěšní. Věřím ale v semifinále a souboj s Kohouty. To bude svátek hokeje!!! Takže za mě Chrudim vyřadíme!!!"

 
Aktuální články
Už stačí JEN dávat góly

Domácí Spartak se proti loňskému mistru z Moravské Třebové prezentoval bojovným výkonem, jenže opět doplatil na neproměňování šancí...

 
Spartak změří síly se Slovanem, loňským mistrem

Choceňský tým nezvládl úvod sezóny podle představ, co se bodů týče. Nastavený plán teď musí dohnat hlavně před domácím publikem,...

 
Jan Černý v anketním rozhovoru

Fráňa: Osmým novým hráčem je talentovaný osmnáctiletý mladík, útočník Jan Černý, který nosí číslo 25, a mimo jiné prozradil, že...

 
Těžce vydřená výhra v Lanškrouně
 
Ve středu proti Orlům v Lanškrouně
 
Chybí myšlenka, nápad, hokejovost
 
Číslo 24 obléká David Syrovec
 
V neděli proti Sklářům, boj o postup v tabulce
 
Anketní otázky pro Davida Jankovského
 
Konečně to tam začalo Spartaku padat
 
Utkání
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
7. kolo
2:5
HC Choceň - HC M.Třebová
 
Muži | Středa 24.10.2018, 18:30
8. kolo
VS.
HC Č.Třebová - HC Choceň
 
Muži B | Sobota 20.10.2018, 10:45
1. kolo
5:6
HC Litomyšl B - HC Choceň
 
Muži B | Sobota 27.10.2018, 18:45
2. kolo
VS.
HC Choceň - TJ Voděrady
 
Junioři | Sobota 20.10.2018, 17:00
KONTUMACE
0:5
HC Choceň - HC Polička
 
Dorost | Neděle 21.10.2018, 11:45
8. kolo
HC Choceň - HC Hronov
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 11:00
7. kolo
8:5
IHC Č.Třebová - HC Choceň
 
Starší žáci | Sobota 27.10.2018, 11:30
8. kolo
VS.
HC Chrudim - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 09:00
7. kolo
7:6
IHC Č.Třebová - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 27.10.2018, 09:30
8. kolo
VS.
HC Chrudim - HC Choceň
 
Přípravky 2008 | Neděle 17.12.2017, 10:00
9.turnaj
HC Choceň - HC Polička
 
 
Copyright © 2015-2018, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS