Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení základní části s výhledem na vyřazovací boje z úst Pavla Prachaře

28.01.2017 | Dušan Přikryl

Týden před dlouho očekávaným startem play-off části KLM jsem u redakčního mikrofonu mohl přivítat Pavla Prachaře:

Zase jsi se objevil na ledě. Hokej Ti chyběl?
Ale já věděl, že mi bude chybět, jen už se teď věnuji dětem a manželce. Těch pár zápasů bylo navíc a jsem za ně rád. Hokej baví, ale už to není na úkor rodiny, je mi 35, čas nezastavím. Ale zase s klukama v kabině mládnu, trochu se pobavím, pro radost. Už vím, že pravidelně hrát nebudu, na to čas nemám. Takhle si to užívám, baví mě to.


Odehrál jsi 6 zápasů, nasbíral v nich 13 bodů ( 5+8 ) - to není špatné? 
Beru to jako pomoc týmu. Ty body tak důležité nejsou, ale jsem za ně rád. Cítím se slušně a jak říkám, Choceň mi přirostla k srdci, rád pomůžu, když to bude v mých silách. Ale je čas, aby to vzali za nás mladší. Jsou tady kluci, kteří jsou velkým příslibem a věřím, že hokej v Chocni udrží kvalitu, kterou má. 

Jak hodnotíš probíhající sezónu? 
Ten začátek byl super, myslím, že až nad očekávání. Pak se to trochu pokazilo, neboduje se pravidelně, přišly i špatné zápasy. Teď je to takové střídavé, zahraje se dobře a pak se to pokazí. To mužstvo je dobré, má sílu. Jen je potřeba hrát jako jeden tým a pomáhat si. Pak to bude dobré. Zase hrají mladí kluci, to je fajn. Ale musí posbírat zkušenosti a vyhrát se. Oni se musí naučit udržet výkonnost, odvádět to v každém zápase. Ty výkony jsou nevyrovnané. 

Blíží se play -off. Jakého soupeře očekáváš? Je z čeho vybírat? 
Jsou vlastně dvě možnosti – Hlinsko, Chrudim. Není si z čeho vybrat. Nahoře jsou 3 silná mužstva. Je dobře, že se jim Choceň vyhne. To je fajn. Ale čtvrtfinále bude vyrovnané, rozhodnou maličkosti, detaily. Bude to 50/50. Ale radši bych Chrudim. Je to kousek a je to takové hokejovější prostředí. Pokud by se to povedlo, semifinále by asi byla Česká Třebová a to by bylo pěkné.

Musím se zeptat i na Tebe. Spoustu fanoušků zajímá, jestli se v playoff objevíš na ledě?
Já bych rád, rád bych pomohl. Ale uvidíme. Tohle teď nedokážu říct. Zatím jsem hrál pouze středy, což mi čas dovoluje. Playoff je atraktivní, lákavé. Ale teď už o tom nerozhoduji sám, rozhoduje rodina. Uvidíme. I kdyby ne, věřím, že kluci mají sílu, aby čtvrtfinále zvládli. 

Nějaký vzkaz pro fanoušky?
Kluci musí být rádi, že hrají za Choceň. Musí tam odevzdat co v nich je a já věřím, že to tak bude. V Chocni je hokejový fanoušek náročný. Posledních 5,6 let bylo úspěšných. Hraje se tady dobrý hokej. Buďte trpělivý, kluci tu podporu potřebují a buďte jejich šestým hráčem.

 
Aktuální články
Co je nového v klubu?

Přicházíme s první informací o dění v klubu v průběhu zápasové pauzy...

 
Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Výkonný výbor HC Spartak Choceň svolává a zve tímto své členy na řádnou Valnou hromadu, která se uskuteční v úterý 4. června...

 
Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu

„Byla jsem strašně nadšená. Jsem ráda, že se to stalo právě v tuhle chvíli proti Japonkám, to na tom bylo asi nejlepší,“ usmívá se...

 
Béčko převzalo bronzové medaile
 
První zápas série o třetí místo skončil vítězstvím domácích
 
Nevydařená sezóna A-týmu Spartaku
 
Spartak doma padl s Poličkou
 
Nevydařená odveta v Poličce
 
Hodnocení sezóny 2018-19
 
O finalistovi rozhodne až třetí zápas
 
Utkání
Muži | Neděle 08.09.2019, 18:00
Příprava
VS.
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži | Neděle 22.09.2019, 18:00
Příprava
VS.
HC Choceň - HC Chotěboř
 
 
Copyright © 2015-2019, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS